Hakkımızda

Hakkımızda


“Anaokulundan üniversiteye kariyer yönetimi”


Anabilim Kariyer Akademisi; öğrencilere, anne-babalara, eğitimcilere, uzmanlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş bir organizasyondur. “Anaokulundan üniversiteye kariyer yönetimi” felsefesi ile çalışan bu organizasyon, her yaştan bireyin kişisel ve kariyer gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli programlar düzenler ve uygular.


Yetenek Okulu

“Yetenek ve Beceri Geliştirme Programı” (YGP) uygulaması ile 6-17 yaş grubu çocukların yetenek ve beceri alanları ile ilgili tespit, izleme ve geliştirme çalışmaları yapmayı amaçlar.


Kariyer Okulu

Anaokulundan üniversiteye kadarki tüm gelişim aşamalarında, bir çocuğun kariyer süreçlerini etkileyen faktörleri belirleme, tanılama ve gelişimini desteklemeye yönelik olarak koçluk yapmayı amaçlar.


Liderlik Okulu

Öğrencilerin kişisel yaşamlarında öz güveni yüksek, kendini ifade etme becerileri gelişmiş, girişimcilik yeteneği güçlü, karar verme becerileri gelişmiş bireyler olarak yetişmelerini sağlayan bir programdır.


Öğretmen Okulu

Mesleğe yeni başlamış ya da mesleğinde belirli tecrübelere sahip olan eğitim profesyonellerine (yönetici ve öğretmenler) yönelik olarak süreli eğitim programları düzenlenir(yabancı dil, classroom yoga, ritm atölyesi, yüzme, imaj-diksiyon-beden dili kursu…).


Anne-Baba Okulu

Veli Okulu konsepti çerçevesinde, anne-babalara yönelik olarak eğitim, sosyal faaliyet ve hobi amaçlı etkinlikler düzenlenir.


Uzman Okulu

Daha çok psikolog, psikolojik danışman, sosyal hizmet uzmanları, özel eğitim uzmanları, terapistler vb. profesyonellere yönelik olarak eğitimler verilmektedir.


Kültür-Sanat Okulu

Anabilim Kariyer Akademisi, kültür ve sanat değerlerinin yeni nesillere tanıtılması ve aktarılması anlamında da çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında, sergiler, konserler, konferanslar, imza günleri, söyleşiler vb. faaliyetler yapılır.


İLETİŞİM
Ümraniye Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok.No: 1
Çamlık Ümraniye / İSTANBUL
Maltepe Kampüs
Başıbüyük Mah. Dinçerler Sok . No:5 A/B Blok Maltepe / İstanbul
Ataşehir Fen Teknoloji ve Anadolu Lisesi
Atatürk Mah. Girne Cad. No:6 Ataşehir / İstanbul
Yenişehir Anaokulu
Site Mah, Atay Cad. No:88 Yenişehir / Ümraniye
Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Cad. Manyas Sokak No:5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Cad. Tüccar Katibi Sok. No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi
Sait Cordan Sokak No: 10
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Cad. Durmuşoğlu sok. No:22
Çekmeköy/İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mah. Feraset Sok. No: 10
Ümraniye / İSTANBUL